Karolina Werblińska- Roczeń

Absolwentka Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie i Filozofii na Uniwersytecie Szczecińskim. Ukończyła z wyróżnieniem podyplomowe studia z diagnozy psychologicznej w praktyce klinicznej oraz podyplomowe studia z seksuologii klinicznej. Posiada certyfikat kursu Profesjonalnego świadczenia usług wsparcia psychologicznego przez infolinię. Odbyła szkolenie „Umiejętności DBT” zorganizowane przez Polskie Towarzystwo Terapii Dialektyczno – Behawioralnej. Posiada uprawnienia pedagogiczne.
Obecnie jest w trakcie Szkolenia z Terapii Poznawczo-Behawioralnej dla Dzieci i Młodzieży a także studiów podyplomowych Otwartego Dialogu i Rozwoju Sieci Społecznych w Sytuacji Kryzysu Psychicznego.
Doświadczenie zawodowe zdobywała mi.in: w Centrum Psychiatrycznym w Szczecinie, na Oddziale Terapii Uzależnienia od Alkoholu w Szpitalu Psychiatrycznym SPS ZOZ Zdroje w Szczecinie, w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży, a także w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie.