SZANOWNI PAŃSTWO

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż Administratorem Państwa  danych osobowych jest Zakład Medyczny “KAAR-MED” Sp. z o.o. , ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 10/23, 02 – 362 Warszawa.

Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji świadczeń medycznych w Zakładzie Medycznym “KAAR-MED” Sp. z o.o.  na podstawie art. 9 ust. 2 lit. h) rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres określony w art. 29 ustawy z dnia 06 listopada 2008 o prawach Pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta.

Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz prawo do przenoszenia danych.

Posiadacie Państwo prawo do wniesienia skargi do Organu nadzorczego, gdy uznacie, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Podanie przez Państwa danych osobowych jest warunkiem udzielenia świadczeń medycznych przez Zakład Medyczny “KAAR-MED” Sp. z o.o.

Państwa dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w systemach informatycznych obsługi pacjenta.

Poniżej przedstawiamy Państwu Podmioty, z którymi współpracuje Zakład Medyczny “KAAR-MED”.  W zależności od Państwa potrzeb, dane osobowe mogą zostać przetwarzane przez następujące Podmioty:

 1. ALAB laboratoria Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
 2. Instytut Matki i Dziecka z siedzibą w Warszawie
 3. Gabinet  Diagnostyki Histopatologicznej i Cytologicznej Dr. N. med. Jan Faryna z siedzibą w Warszawie
 4. Karolina Kostrzeńska BADBAK z siedzibą w Warszawie
 5. Badania Bakteriologiczne Dorota Kostrzeńska z siedzibą w Warszawie
 6. Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjnym i Medycyny Pracy ATTIS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
 7. SYNEVO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
 8. Klinika  PROMED A. Mujezinovic-Jardis Spółka Jawna z siedzibą  w Warszawie
 9. LUX MED. sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
 10. Centrum Medyczne Puławska Sp. z o.o., z siedzibą w Piasecznie
 11. CNS Outsourcing IT sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie
 12. Lekarze Zakładu Medycznego “KAAR-MED” Sp. z o.o.

W przypadku pytań związanych z ochroną i przetwarzaniem danych osobowych w naszej placówce zapraszamy Państwa do kontaktu pod adresem e-mail: IOD@kaarmed.pl

Z poważaniem,

Zarząd Zakładu Medycznego”KAAR-MED” Sp. z o.o.

Warszawa, dnia 25.05.2018